Kniha Vydři-duši

260 

Katalogové číslo: 9788011002398 Kategorie:

 

Anotace knihy

„Všechny duše tu už jednou byly, i ta tvoje…

Hlavním hrdinou románu je duše, která se rodí, stejně jako ostatní duše, pořád dokola. Tahle je už vcelku stará a tak díky zkušenostem, které již z pobytů na Zemi posbírala, ví, že se nyní chce narodit jako ženská. A rozhodně si před vtělením vyběhat hezkej ksicht a tak akorát velký prsa.

Humorný román, který přečtete jedním dechem a který vás donutí k různým zamyšlením. Například: „Proč moje duše, hergot, před vtělením nepodstoupila kurz: Jak se stát milionářem?!“

Objednejte si knihu za 240,-Kč, plus poštovné a balné 60,-Kč.

Koupit!

Pro koupi budete přesměrováni na platební bránu upgates.cz

Úryvek z knihy:

Jednoho opravdu krásnýho dne, kdy bylo venku dost hnusně, jsem to prostě zabalil. Zajímavý je, že když se člověk rozhodne, že to jako zabalí, nebalí s sebou vlastně vůbec nic. Před svým katapultem jsem ještě volal kamarádovi a ptal se ho, jaká cesta je k odchodu ta nejlepší. Přičemž u základního výběru jsem už věděl, že třeba skokan ze mě nebude.

„Hele, prej nejlepší je si to hodit. To prej to vůbec nebolí!“

„Řekl kdo!?“

Neuvěřil jsem a nakonec si vzal mocnou hrst pilulek, zapil ji vodkou a vyplul jsem směrem k řece Styx. Po chvíli jsem cítil, jak se nadouvají plachty, pak jsem usnul a bylo.

Následovala otřepaná klasika. Kolovrátek s tunelem, kterej spíš než ten světelnej připomíná drtičku na odpadky co je hned pod dřezem. A bolí to v něm úplně stejně, jako když si do ní šáhnete pro snubák, co vám sjel zrovna z ruky. Člověk se po cestě rozloží na atomy. Tenhle proces znají jenom v Rusku po litru vodky. A zrovna jako jim tam teče ta ledově namražená vodka, tak se tady člověk proteče do trychtýře a prokape červí dírou na samotný ústředí, kde už jsem byl asi tisíckrát!

Kniha je ilustrována Monikou Pavlovou